SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoghalls Innebandy Utveckling
P09
Kontaktuppgifter 2018-19

Roll                      Namn                              Mail                                                                      Tel

Huvudansvarig  Maria Adolfsson           m.adolfsson77@gmail.com                              070-525 40 57

Tränare               Anders Magnusson      hobern96@gmail.com                                        072-230 49 31

Tränare               Peter Edberg                  edbergpeter@hotmail.com                                073-061 75 17

Tränare               Kristoffer Kullberg         kristoffer.kullberg@fastighetsbyran.se           070-818 52 42

Tränare               Daniel Eriksson              Daniel.e.eriksson@assemblin.se                      070-855 06 26

Tränare               Johan Johansson          johan.johansson2@karlstad.se                        070-352 38 01

Tränare               Robert Karlsson             tyraviggo@gmail.com                                         070-303 15 61

Ass. Tränare      Lina Kjellberg                 lina.kjellberg@gmail.com                                   070-786 67 03

Ass. Tränare      Marianne Martinsson   marianne_martinsson82@hotmail.com          072-203 99 26

Kassör