SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoghalls Innebandy Utveckling
Spelade matcher
MAJ 2024
 
03
18:30
fre
18:30    
F08, Hammarö Arena (Skoghallen)
 
F08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Nya Zeelands U19
  -      
APRIL 2024
 
20
15:00
lör
15:00    
P09, Hammarhallen
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Åmåls IBK
  -      
MARS 2024
 
24
11:00
sön
11:00    
P09, Hagfors
 
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling P09 - Skattkärr
  -      
24
11:00
sön
11:00    
P11 , Molkoms Sporthall
P11 » 
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Blå
4  -  7  
24
10:45
sön
10:45    
P14, Filipstads Sporthall
 
P14 » 
Poolspel - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
24
09:30
sön
09:30    
P12, Hammarö Arena (Skoghallen)
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling BLÅ - Hammarö cupen
  -      
24
08:00
sön
08:00    
P12, Hammarö Arena (Skoghallen)
 
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hammarö Cupen
  -      
24
08:00
sön
08:00    
P12, Hammarhallen B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling RÖD - Hammarö cupen
  -      
23
15:30
lör
15:30    
P09, Molkoms Sporthall
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling/Hertzöga BK - SK Örnen
3  -  0  
23
13:45
lör
13:45    
P09, Molkoms Sporthall
P09 » 
Hultsberg IBF - Skoghalls IBK Utveckling/Hertzöga BK
2  -  1  
23
13:00
lör
13:00    
P11 , Gärdeshallen
P11 » 
Åmotfors IF - Skoghalls IBK Utveckling Vit
4  -  3  
23
12:15
lör
12:15    
P09, Molkoms Sporthall
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling/Hertzöga BK - Dotteviks IF
3  -  1  
23
09:45
lör
09:45    
P09, Molkoms Sporthall
P09 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling/Hertzöga BK
1  -  2  
23
08:00
lör
08:00    
F13, Hammarö Arena (Skoghallen)
 
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling F13 - Hammaröcupen
  -      
22
19:30
fre
19:30    
P14, Hammarö Arena (Tassehallen)
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Karlstad IBF Bredd Öst 1
  -      
20
19:30
ons
19:30    
F08, Uddeholm Arena
F08 » 
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling
0  -  6  
20
18:30
ons
18:30    
P11 , Hammarö Arena B
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Karlstad IBF Bredd
7  -  3  
 
17
14:30
sön
14:30    
P11 , Uddeholm Arena
P11 » 
Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling Blå
4  -  2  
17
14:30
sön
14:30    
P13, Stenstalidshallen
P13 » 
Villastadens IF - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
17
14:30
sön
14:30    
P13, Hammarö Arena
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Hertzöga BK Vit
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P14, Hammarö Arena
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Säffle SK 2
  -      
17
12:40
sön
12:40    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - GS 86 AIF 3
  -      
17
12:40
sön
12:40    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 1
  -      
17
11:30
sön
11:30    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
GS 86 AIF 3 - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
17
11:30
sön
11:30    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - GS 86 AIF 2
  -      
17
11:30
sön
11:30    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
6  -  2  
17
11:30
sön
11:30    
P10, Hammarö Arena
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
6  -  2  
17
11:00
sön
11:00    
P08, Strandhallen Arvika
P08 » 
Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling
5  -  3  
17
10:20
sön
10:20    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
17
10:20
sön
10:20    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
16
16:30
lör
16:30    
P10, Hammarö Arena
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Villastadens IF/Degerfors IBK
6  -  2  
16
15:30
lör
15:30    
P12, Övrig
P12 » 
Grums - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
16
14:45
lör
14:45    
P09, Sparbankshallen
P09 » 
Sunne IBK/Lysvik IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  3  
16
14:00
lör
14:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Västerås IBS Ungdom/Västerås IBS6  -  2  
16
12:10
lör
12:10    
F11, Forshaga Sporthall
F11 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  2  
16
11:30
lör
11:30    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Skälby IBK5  -  9  
16
11:00
lör
11:00    
P11 , Molkoms Sporthall
P11 » 
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Blå
11  -  1  
16
11:00
lör
11:00    
P12, Övrig
P12 » 
Molkom - Skoghalls IBK Utveckling 2011
  -      
15
19:30
fre
19:30    
F06/07, Uddeholm Arena
F06/07 » 
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  1  
15
19:30
fre
19:30    
P08, Hammarö Arena
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Billingsfors IBK
10  -  6  
15
19:30
fre
19:30    
P09, Hammarö Arena B
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Säffle SK
8  -  3  
15
19:30
fre
19:30    
P10, Hammarö Arena (Tassehallen)
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Säffle SK
  -      
13
20:00
ons
20:00    
JAS Herr, Hammarö Arena B
Skoghalls IBK Utveckling - Karlskoga IBF6  -  5  
12
20:10
tis
20:10    
F06/07, Hammarö Arena
F06/07 » 
Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF
4  -  7  
11
18:30
mån
18:30    
F08, Brogårdshallen
F08 » 
Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  6  
 
10
17:00
sön
17:00    
F11, Hammarö Arena B
F11 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Bredd 1
3  -  1  
10
17:00
sön
17:00    
F11, Hammarö Arena (Tassehallen)
F11 » 
Skoghalls IBK Utveckling F11 - Karlstad IBF
  -      
10
17:00
sön
17:00    
P13, Ramirent Arena
P13 » 
Karlstad IBF Bredd Öst 3 - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
10
16:00
sön
16:00    
Damer Div 2, Colorama Arena
Karlstad IBF Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling9  -  1  
10
15:30
sön
15:30    
F13, Ramirent Arena
F13 » 
Karlstad IBF Bredd - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
10
14:30
sön
14:30    
P08, Hammarö Arena
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
3  -  5  
10
14:00
sön
14:00    
JAS Herr, Idrottshuset, Örebro Plan 2
Lillån IBK - Skoghalls IBK Utveckling5  -  4  
10
13:00
sön
13:00    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - BKI Sunnanå
5  -  3  
10
13:00
sön
13:00    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skattkärrs IK 1
  -      
10
13:00
sön
13:00    
P14, Karlbergshallen A Karlskoga
P14 » 
Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P14, Ilandaskolan
P14 » 
Hertzöga BK Röd - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
10
11:30
sön
11:30    
F08, Hammarö Arena
F08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Grums IBK
4  -  1  
10
11:30
sön
11:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Svart - Karlstad IBF Bredd Central 4
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P13, Ramirent Arena (Karlstad Innebandy Arena)
P13 » 
Karlstad IBF - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
09
16:00
lör
16:00    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Karlstad IBF Bredd Öst 2
  -      
09
15:30
lör
15:30    
P11 , Hammarö Arena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Sunne IBK
5  -  7  
09
14:30
lör
14:30    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå 1
  -      
09
13:00
lör
13:00    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - BKI Sunnanå
  -      
09
13:00
lör
13:00    
JAS Herr, Brogårdshallen
Villastadens IF U - Skoghalls IBK Utveckling C2  -  17
09
12:00
lör
12:00    
P11 , Klubbhuset Arena
P11 » 
Hultsberg IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå
5  -  8  
09
11:30
lör
11:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Herrhagens IF
  -      
09
11:30
lör
11:30    
P13, Strandhallen Arvika
P13 » 
Dotteviks IF/Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
08
19:30
fre
19:30    
F06/07, Hammarö Arena
F06/07 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hertzöga BK
3  -  2  
08
19:30
fre
19:30    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom 2
6  -  8  
08
19:00
fre
19:00    
P09, Ilandahallen
P09 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling
6  -  5  
08
19:00
fre
19:00    
P10, Ilandahallen
P10 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling
6  -  5  
07
20:00
tor
20:00    
Damer Div 2, Norrbyhallen
Lillån IBK/Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling 7  -  2  
 
03
17:00
sön
17:00    
JAS Herr, Hammarö Arena B
Skoghalls IBK Utveckling C - Degerfors IBK U21  -  7  
03
13:00
sön
13:00    
P09, Filipstads Sporthall
P09 » 
Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  1  
03
13:00
sön
13:00    
P13, Hammarö Arena (Tassehallen)
P13 » 
Skoghall P14 (Blå) - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
03
11:30
sön
11:30    
P13, Hammarö Arena (Tassehallen)
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Skoghall Utveckling P14 Grön
  -      
03
11:30
sön
11:30    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
03
11:00
sön
11:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Rönnby Västerås IBK Ung D11  -  11
03
10:00
sön
10:00    
P11 , Forshaga Sporthall
P11 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
9  -  3  
02
16:30
lör
16:30    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Åmåls IBK
  -      
02
16:00
lör
16:00    
Herrar Div 2 , Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Karlskoga IBF9  -  10
02
11:30
lör
11:30    
P11 , Hammarö Arena B
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Lekvattnets BK
6  -  1  
02
10:00
lör
10:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF/Munkfors IBK3  -  11
02
10:00
lör
10:00    
P13, Forshaga Sporthall
 
P13 » 
GS86 P2013 - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
FEBRUARI 2024
 
28
19:30
ons
19:30    
P08, Hammarö Arena
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Säffle SK
7  -  5  
 
25
17:00
sön
17:00    
F12, Hammarö Arena (Skoghallen)
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling F12 - Karlstad IBF
  -      
25
17:00
sön
17:00    
P13, Hammarö Arena (Skoghallen)
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hertzöga
  -      
25
16:00
sön
16:00    
P13, Stjernehallen
P13 » 
Lekvattnet - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
25
16:00
sön
16:00    
P14, Fageråshallen
P14 » 
Fagerås BK - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
25
15:30
sön
15:30    
P11 , Hammarö Arena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Dotteviks IF
1  -  5  
25
13:00
sön
13:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Dotteviks IF3  -  8  
25
09:30
sön
09:30    
P08, Ramirent Arena
P08 » 
Hultsberg IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  7  
24
16:00
lör
16:00    
Herrar Div 2 , Billingsfors Bollhall
Billingsfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling3  -  7  
24
15:00
lör
15:00    
P13, Hammarö Arena
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Säffle SK 1
  -      
24
12:30
lör
12:30    
P11 , ECG Arena
P11 » 
BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling Vit
8  -  5  
24
11:30
lör
11:30    
F06/07, Hammarö Arena
F06/07 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom 2
0  -  4  
24
11:00
lör
11:00    
F12, Ekshärads Sporthall
F12 » 
Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2
  -      
23
20:00
fre
20:00    
Damer Div 2, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling 3  -  2  
23
19:30
fre
19:30    
F08, Forshaga Sporthall
F08 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  6  
23
19:30
fre
19:30    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling C - IBK Björkås3  -  9  
23
19:30
fre
19:30    
P10, Hammarö Arena (Tassehallen)
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Villastaden
  -      
 
18
18:00
sön
18:00    
P11 , Hammarö Arena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Hultsberg IBF 1
3  -  7  
18
17:30
sön
17:30    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Hertzöga BK Grön
  -      
18
16:30
sön
16:30    
P08, Karlbergshallen Åmål
P08 » 
Åmåls IBK - Skoghalls IBK Utveckling
3  -  8  
18
16:30
sön
16:30    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF
4  -  7  
18
14:00
sön
14:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Rönnby Västerås IBK Ungdom 5  -  10
18
12:30
sön
12:30    
P09, Årjängs Sporthall A
P09 » 
Nordmarkens IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  3  
18
12:30
sön
12:30    
P10, Årjängs Sporthall A
P10 » 
Nordmarkens IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  3  
18
11:30
sön
11:30    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Örebro SK Ungdomsklubb/IBF Örebro3  -  8  
18
10:00
sön
10:00    
F13, Årjängs Sporthall A
F13 » 
Nordmarkens IBF - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
18
09:30
sön
09:30    
P13, Ramirent Arena
P13 » 
Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
17
18:30
lör
18:30    
P11 , Hammarö Arena B
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Degerfors IBK/Villastadens IF
12  -  5  
17
17:00
lör
17:00    
F08, Hammarö Arena
F08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom 1
8  -  3  
17
17:00
lör
17:00    
F12, Karlbergshallen A Karlskoga
F12 » 
Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2
  -      
17
17:00
lör
17:00    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 1
  -      
17
15:30
lör
15:30    
F11, Hammarö Arena
F11 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Munkfors IBK
6  -  2  
17
15:00
lör
15:00    
Damer Div 2, Munkfors Arena
Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling5  -  4  
17
14:30
lör
14:30    
P12, Ilandaskolan
P12 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
17
14:30
lör
14:30    
P13, Strandhallen Arvika
P13 » 
Dotteviks IF/Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling Svart
  -      
17
13:00
lör
13:00    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Kristinehamns IBF
  -      
17
11:30
lör
11:30    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 2 - Kristinehamns IBF
  -      
17
11:30
lör
11:30    
P10, Ilandahallen
P10 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling
7  -  4  
17
11:00
lör
11:00    
P12, Munkfors Arena
P12 » 
Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
17
10:00
lör
10:00    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - IFK Heden
  -      
17
10:00
lör
10:00    
P12, Forshaga Sporthall
P12 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
16
19:45
fre
19:45    
Damer Div 2, Klubbhuset Arena
Karlstad IBF Ungdom/Bredd - Skoghalls IBK Utveckling 4  -  1  
16
19:30
fre
19:30    
Herrar Div 2 , Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Grums IBK9  -  2  
16
18:00
fre
18:00    
P08, Molkoms Sporthall
P08 » 
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling
1  -  6  
14
18:30
ons
18:30    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hultsberg IBF
3  -  6  
12
20:00
mån
20:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Lillån IBK/Ungdom3  -  5  
 
11
16:30
sön
16:30    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Surahammars IBF D13  -  2  
11
14:00
sön
14:00    
P12, Stjernehallen
P12 » 
Lekvattnets BK - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
11
13:30
sön
13:30    
F11, Brogårdshallen
F11 » 
Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling
1  -  5  
11
13:30
sön
13:30    
P11 , Strandhallen Arvika
P11 » 
Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling Vit
5  -  3  
11
13:00
sön
13:00    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Billingsfors IBK
  -      
11
11:30
sön
11:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Svart - Herrhagens IF
  -      
10
15:00
lör
15:00    
P09, Stora Vallahallen
P09 » 
Degerfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  4  
10
14:30
lör
14:30    
JAS Herr, Molkoms Sporthall
SK Örnen U - Skoghalls IBK Utveckling C7  -  20
10
14:30
lör
14:30    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Herrhagens IF
  -      
10
13:15
lör
13:15    
P13, Skattkärrsskolan
P13 » 
Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
10
13:00
lör
13:00    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Bredd 1
  -      
10
13:00
lör
13:00    
P10, Hammarö Arena
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK
5  -  5  
10
12:30
lör
12:30    
F12, Sannerudshallen
F12 » 
BKI Sunnanå 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2
  -      
10
11:40
lör
11:40    
F14/15, Strandhallen, Arvika
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Dotteviks IF Röd
  -      
10
11:40
lör
11:40    
F14/15, Strandhallen, Arvika
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Eda IF
  -      
10
11:30
lör
11:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
10
11:30
lör
11:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
10
10:30
lör
10:30    
F14/15, Strandhallen, Arvika
F14/15 » 
Eda IF - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
10
10:30
lör
10:30    
F14/15, Strandhallen, Arvika
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Dotteviks IF Blå
  -      
10
10:30
lör
10:30    
P12, Ramirent Arena
P12 » 
Karlstad IBF Bredd Central 4 - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
10
09:40
lör
09:40    
P14, Väse Sporthall
 
P14 » 
Poolspel - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
10
09:20
lör
09:20    
F14/15, Strandhallen, Arvika
F14/15 » 
Dotteviks IF Blå - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
10
09:20
lör
09:20    
F14/15, Strandhallen, Arvika
F14/15 » 
Dotteviks IF Röd - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
09
20:00
fre
20:00    
JAS Herr, Brogårdshallen
Kristinehamns IBF U - Skoghalls IBK Utveckling C3  -  2  
09
19:30
fre
19:30    
F06/07, Hammarö Arena
F06/07 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom 1
1  -  5  
09
19:30
fre
19:30    
Herrar Div 2 , Filipstads Sporthall
Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling4  -  6  
06
20:15
tis
20:15    
F08, Hammarö Arena
F08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - IFK Heden/SK Örnen
7  -  0  
 
04
18:00
sön
18:00    
P08, Brogårdshallen
P08 » 
Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  6  
04
17:00
sön
17:00    
JAS Herr, Hammarö Arena B
Skoghalls IBK Utveckling C - BK Vålberg U15  -  5  
04
16:00
sön
16:00    
Herrar Div 2 , Colorama Arena
Hultsberg IBF - Skoghalls IBK Utveckling7  -  4  
04
15:30
sön
15:30    
P09, Hammarö Arena B
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Åmåls IBK
3  -  2  
04
10:00
sön
10:00    
P09, Väse Sporthall
P09 » 
Skattkärrs IK - Skoghalls IBK Utveckling
5  -  9  
04
10:00
sön
10:00    
P10, Väse Sporthall
P10 » 
Skattkärrs IK - Skoghalls IBK Utveckling
5  -  9  
04
09:00
sön
09:00    
P14, Brogårdshallen
P14 » 
Villastadens IF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
03
17:30
lör
17:30    
P13, Hammarö Arena
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Syd
  -      
03
16:00
lör
16:00    
F13, Hammarö Arena
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Kristinehamns IBF
  -      
03
14:30
lör
14:30    
JAS Herr, Hammarö Arena B
Skoghalls IBK Utveckling - IBK Lidköping3  -  7  
03
13:00
lör
13:00    
P11 , Hammarö Arena (Tassehallen)
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Åmotfors IF
7  -  5  
03
13:00
lör
13:00    
P12, Hammarö Arena
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - SK Örnen
  -      
03
12:00
lör
12:00    
P10, Forshaga Sporthall
P10 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  9  
03
11:30
lör
11:30    
F11, Hammarö Arena B
F11 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Degerfors IBK
4  -  0  
03
11:30
lör
11:30    
P13, Hammarö Arena
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Skattkärrs IK 1
  -      
03
11:00
lör
11:00    
F13, Gunnarsbyhallen
F13 » 
Eda IF - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
03
11:00
lör
11:00    
P14, Karlbergshallen Åmål
P14 » 
Åmåls IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
03
09:30
lör
09:30    
P11 , Colorama Arena
P11 » 
Karlstad IBF Bredd - Skoghalls IBK Utveckling Blå
5  -  4  
02
19:30
fre
19:30    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IBS
5  -  1  
JANUARI 2024
 
31
20:00
ons
20:00    
JAS Herr, Uddeholm Arena
Hagfors IBS/Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling7  -  4  
 
28
18:45
sön
18:45    
JAS Herr, Colorama Arena
Karlstad IBF Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling3  -  2  
28
16:15
sön
16:15    
P09, Klubbhuset Arena
P09 » 
Karlstad IBF Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling
6  -  4  
28
16:15
sön
16:15    
P10, Klubbhuset Arena
P10 » 
Karlstad IBF Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling
6  -  4  
28
14:00
sön
14:00    
Damer Div 2, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling4  -  2  
28
13:15
sön
13:15    
P10, Brogårdshallen
P10 » 
Villastadens IF/Degerfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling
3  -  3  
28
12:30
sön
12:30    
F08, Strandhallen Arvika
F08 » 
Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  2  
28
12:30
sön
12:30    
F13, Älvstrandshallen
F13 » 
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
28
11:30
sön
11:30    
P11 , Hammarö Arena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - SK Örnen
5  -  7  
28
11:00
sön
11:00    
P08, Grums Sporthall
P08 » 
Grums IBK - Skoghalls IBK Utveckling
5  -  4  
28
09:30
sön
09:30    
P09, Klubbhuset Arena
P09 » 
Skattkärrs IK - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  4  
27
16:00
lör
16:00    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skattkärrs IK 1
  -      
27
14:30
lör
14:30    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå 1
  -      
27
13:30
lör
13:30    
P12, Sparbankshallen
P12 » 
Sunne IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
27
13:30
lör
13:30    
P13, Sunne
P13 » 
Sunne - Skoghalls IBK P2012
  -      
27
13:00
lör
13:00    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Bredd 2
  -      
27
11:30
lör
11:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skoghalls IBK Utveckling Svart
  -      
27
11:30
lör
11:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skoghalls IBK Utveckling Svart
  -      
27
10:30
lör
10:30    
P08, Ramirent Arena
P08 » 
Skattkärrs IK - Skoghalls IBK Utveckling
5  -  4  
26
19:30
fre
19:30    
Herrar Div 2 , Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom5  -  2  
26
18:00
fre
18:00    
F11, Molkoms Sporthall
F11 » 
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling
0  -  9  
23
20:00
tis
20:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Kumla IBK2  -  2  
23
17:45
tis
17:45    
F06/07, Brogårdshallen
F06/07 » 
Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  1  
 
21
18:45
sön
18:45    
P13, Hammarö Arena
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Svart - Skattkärrs IK 2
  -      
21
17:30
sön
17:30    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skattkärrs IK 1
  -      
21
16:00
sön
16:00    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - GS 86 AIF 2
  -      
21
14:30
sön
14:30    
P09, Hammarö Arena B
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hertzöga BK
5  -  8  
21
14:30
sön
14:30    
P10, Hammarö Arena B
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hertzöga BK
5  -  8  
21
13:30
sön
13:30    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Hertzöga BK 3  -  2  
21
13:00
sön
13:00    
P09, Hammarö Arena B
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Arvika IBF
  -      
21
12:30
sön
12:30    
P12, Ramirent Arena
P12 » 
Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
21
11:30
sön
11:30    
P10, Hammarö Arena B
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
3  -  8  
21
11:30
sön
11:30    
P13, Filipstads Sporthall
P13 » 
Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
21
10:00
sön
10:00    
F12, Uddeholm Arena
F12 » 
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling 1
  -      
21
10:00
sön
10:00    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Grums IBK
  -      
21
sön
00:00    
P13, Stjernehallen
P13 » 
Lekvattnets BK - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
20
17:00
lör
17:00    
F11, Hammarö Arena B
F11 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärrs IK
4  -  1  
20
15:30
lör
15:30    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hultsberg IBF
3  -  5  
20
14:00
lör
14:00    
P11 , Hammarö Arena B
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hultsberg IBF 2
10  -  5  
20
13:30
lör
13:30    
F12, Strandhallen Arvika
F12 » 
Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 2
  -      
20
13:00
lör
13:00    
Damer Div 2, Mälarenergi Arena A
Skälby IBK D1 - Skoghalls IBK Utveckling8  -  0  
20
12:45
lör
12:45    
P11 , Sparbankshallen
P11 » 
Sunne IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit
6  -  3  
20
12:30
lör
12:30    
F13, Ilandaskolan
F13 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
20
12:00
lör
12:00    
P12, Brogårdshallen
P12 » 
Villastadens IF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
20
11:30
lör
11:30    
JAS Herr, Hammarö Arena B
Skoghalls IBK Utveckling C - Villastadens IF U27  -  6  
20
10:00
lör
10:00    
P12, Deje Sporthall A
P12 » 
Deje IBF - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
19
19:30
fre
19:30    
F08, Hammarö Arena B
F08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom 2
3  -  0  
19
19:30
fre
19:30    
Herrar Div 2 , Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Arvika IBF4  -  6  
 
14
18:00
sön
18:00    
P10, Hammarö Arena
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hertzöga BK
4  -  1  
14
16:30
sön
16:30    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Nordmarkens IBF
3  -  6  
14
16:30
sön
16:30    
P10, Hammarö Arena
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Nordmarkens IBF
3  -  6  
14
16:00
sön
16:00    
P11 , Stjernehallen
P11 » 
Lekvattnets BK - Skoghalls IBK Utveckling Vit
12  -  2  
14
16:00
sön
16:00    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Filipstad IBK
  -      
14
14:10
sön
14:10    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
F14/15 » 
BKI Sunnanå 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
14
14:10
sön
14:10    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
F14/15 » 
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
14
13:30
sön
13:30    
P14, Sannerudshallen
P14 » 
BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
14
13:30
sön
13:30    
P14, Forshaga Sporthall
 
P14 » 
Poolspel - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
14
13:00
sön
13:00    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Hagfors IF Uddeholm
  -      
14
13:00
sön
13:00    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
F14/15 » 
BKI Sunnanå 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
14
11:50
sön
11:50    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - BKI Sunnanå 1
  -      
14
11:50
sön
11:50    
F14/15, Lektionssalen
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - BKI Sunnanå 2
  -      
14
11:30
sön
11:30    
F06/07, Hammarö Arena
F06/07 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IF Uddeholm
2  -  5  
14
09:30
sön
09:30    
P13, Ramirent Arena
P13 » 
Hultsberg IBF - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
13
17:30
lör
17:30    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Säffle SK
  -      
13
17:00
lör
17:00    
F11, Hammarö Arena
F11 » 
Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF
2  -  2  
13
16:00
lör
16:00    
Damer Div 2, ICA-kvantum hallen, Mariestad
IBK Lockerud Mariestad - Skoghalls IBK Utveckling 8  -  4  
13
16:00
lör
16:00    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Svart - Hertzöga BK
  -      
13
15:30
lör
15:30    
P08, Hammarö Arena
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Dotteviks IF
6  -  4  
13
14:30
lör
14:30    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Filipstad IBK
  -      
13
14:30
lör
14:30    
P14, Ilandaskolan
P14 » 
Hertzöga BK Gul - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
13
14:00
lör
14:00    
P09, Ekshärads Sporthall
P09 » 
Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling
6  -  2  
13
13:00
lör
13:00    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå 3
  -      
13
12:30
lör
12:30    
JAS Herr, ICA-kvantum hallen, Mariestad
IBK Lockerud Mariestad/Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling7  -  11
13
12:00
lör
12:00    
F08, ECG Arena
F08 » 
BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling
3  -  4  
13
09:30
lör
09:30    
P12, Strandhallen Arvika
P12 » 
Dotteviks IF/Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
13
09:00
lör
09:00    
P13, Brogårdshallen
P13 » 
Villastadens IF - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
12
19:30
fre
19:30    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - BKI Sunnanå2  -  7  
12
19:30
fre
19:30    
P11 , Hammarö Arena B
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF
7  -  2  
12
18:00
fre
18:00    
F12, Brogårdshallen
F12 » 
Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2
  -      
10
18:00
ons
18:00    
F08, Hammarö Arena
F08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF
1  -  4  
09
20:00
tis
20:00    
Herrar Div 2 , Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Hertzöga BK2  -  3  
 
07
12:00
sön
12:00    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling C - Degerfors IBK U14  -  10
06
10:30
lör
10:30    
P12, Övrig
 
P12 » 
Cup i Årjäng - Skoghalls IBK Utveckling Lag 1
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P12, Övrig
P12 » 
Cup i Årjäng - Skoghalls IBK Utveckling Lag 2
  -      
06
09:00
lör
09:00    
P12, Hammarö Arena (Skoghallen)
P12 » 
CUP Årjäng - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
05
19:45
fre
19:45    
Herrar Div 2 , Colorama Arena
Skattkärrs IK - Skoghalls IBK Utveckling4  -  4  
05
19:30
fre
19:30    
JAS Herr, Stora Vallahallen
Degerfors IBK U - Skoghalls IBK Utveckling C4  -  18
DECEMBER 2023
 
29
19:30
fre
19:30    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IBS
2  -  3  
27
19:00
ons
19:00    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Svart - Dotteviks IF/Arvika IBF
  -      
 
19
20:00
tis
20:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IF Uddeholm4  -  6  
19
20:00
tis
20:00    
JAS Herr, Hammarö Arena (Tassehallen)
 
Skoghalls IBK Utveckling HJ18 JAS - Värmland P16  -      
 
17
18:30
sön
18:30    
JAS Herr, Mälarenergi Arena A
Skälby IBK - Skoghalls IBK Utveckling11  -  4  
17
17:30
sön
17:30    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Arvika IBF/Dotteviks IF
  -      
17
16:45
sön
16:45    
P08, Colorama Arena
P08 » 
Karlstad IBF Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling
9  -  4  
17
16:00
sön
16:00    
Damer Div 2, Mälarenergi Arena A
Västerås IBS Ungdom/Västerås IBS - Skoghalls IBK Utveckling 2  -  3  
17
16:00
sön
16:00    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Hagfors IBS
  -      
17
15:00
sön
15:00    
P10, Filipstads Sporthall
P10 » 
Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  5  
17
13:30
sön
13:30    
F13, Strandhallen Arvika
F13 » 
Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
17
12:20
sön
12:20    
F14/15, Fageråshallen
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Karlstad IBF Bredd 2
  -      
17
11:50
sön
11:50    
P14, Hammarö Arena (Tassehallen)
P14 » 
Poolspel - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
17
11:40
sön
11:40    
F14/15, Strandhallen, Arvika
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Dotteviks IF F14 Blå
  -      
17
11:10
sön
11:10    
F14/15, Fageråshallen
F14/15 » 
Fagerås BK - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
17
11:10
sön
11:10    
F14/15, Fageråshallen
F14/15 » 
Karlstad IBF Bredd 1 - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
17
10:30
sön
10:30    
F14/15, Strandhallen, Arvika
F14/15 » 
Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
17
10:00
sön
10:00    
F14/15, Fageråshallen
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd 2
  -      
16
17:30
lör
17:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - GS 86 AIF
  -      
16
17:00
lör
17:00    
P11 , Hammarö Arena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - BKI Sunnanå
1  -  10
16
16:30
lör
16:30    
F12, Ramirent Arena
F12 » 
Karlstad IBF Bredd 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1
  -      
16
16:00
lör
16:00    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hagfors IBS
  -      
16
15:30
lör
15:30    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Sunne IBK/Lysvik IBF
1  -  2  
16
15:00
lör
15:00    
P13, Ramirent Arena
P13 » 
Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skoghalls IBK Utveckling Svart
  -      
16
14:30
lör
14:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skattkärrs IK 2
  -      
16
13:00
lör
13:00    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå 2
  -      
16
11:45
lör
11:45    
F13, Sparbankshallen
F13 » 
Sunne IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
16
11:30
lör
11:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P09, Tegnérhallen
P09 » 
Säffle SK - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  5  
16
11:00
lör
11:00    
P10, Tegnrhallen
P10 » 
Säffle SK - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  5  
16
10:30
lör
10:30    
P12, Brogårdshallen
P12 » 
Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
16
09:30
lör
09:30    
F11, Colorama Arena
F11 » 
Karlstad IBF Bredd 1 - Skoghalls IBK Utveckling
3  -  1  
15
20:00
fre
20:00    
Damer Div 2, Norrbyhallen
Lillån IBK Ung - Skoghalls IBK Utveckling4  -  3  
15
19:30
fre
19:30    
F06/07, Ilandahallen
F06/07 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling
0  -  7  
15
19:30
fre
19:30    
Herrar Div 2 , Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Edebäck IBF9  -  3  
15
19:30
fre
19:30    
JAS Herr, Colorama Arena
IBK Björkås - Skoghalls IBK Utveckling C7  -  8  
12
20:00
tis
20:00    
F06/07, Hammarö Arena
F06/07 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Kristinehamns IBF
3  -  4  
 
10
19:15
sön
19:15    
F06/07, Klubbhuset Arena
F06/07 » 
Karlstad IBF Ungdom 2 - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  0  
10
16:00
sön
16:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Grums IBK6  -  1  
10
16:00
sön
16:00    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlskoga IBF
  -      
10
13:30
sön
13:30    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling C - Kristinehamns IBF U6  -  5  
10
12:00
sön
12:00    
F13, Sannerudshallen
F13 » 
BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
10
11:30
sön
11:30    
P14, Hammarö Arena
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Hertzöga BK Röd
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P13, Tegnérhallen
P13 » 
Säffle SK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
10
09:30
sön
09:30    
P13, Ramirent Arena
P13 » 
Karlstad IBF Bredd Central 4 - Skoghalls IBK Utveckling Svart
  -      
09
17:30
lör
17:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Munkfors IBK
  -      
09
16:30
lör
16:30    
P10, Hammarö Arena
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF
3  -  5  
09
16:00
lör
16:00    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Karlstad IBF Bredd
  -      
09
15:30
lör
15:30    
P11 , Hultsbergshallen
P11 » 
Hultsberg IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit
1  -  5  
09
14:00
lör
14:00    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Lillån IBK4  -  4  
09
13:30
lör
13:30    
F11, Munkfors Arena
F11 » 
Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling
1  -  9  
09
13:30
lör
13:30    
P12, Skattkärrsskolan
P12 » 
Skattkärrs IK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
09
12:30
lör
12:30    
P08, Tegnérhallen
P08 » 
Säffle SK - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  7  
09
12:30
lör
12:30    
P11 , Stora Vallahallen
P11 » 
Degerfors IBK/Villastadens IF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
9  -  7  
09
12:20
lör
12:20    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
 
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 1
  -      
09
12:20
lör
12:20    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
 
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - GS 86 AIF 2
  -      
09
12:00
lör
12:00    
P09, ECG Arena
P09 » 
BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling
0  -  13
09
11:20
lör
11:20    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
 
F14/15 » 
GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
09
11:20
lör
11:20    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
 
F14/15 » 
GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
09
11:00
lör
11:00    
F12, Ekshärads Sporthall
F12 » 
Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P12, Sporthallen Gjutaren
P12 » 
Herrhagens IF - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
08
19:30
fre
19:30    
P08, Forshaga Sporthall
P08 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  3  
08
19:30
fre
19:30    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärrs IK
2  -  2  
08
19:30
fre
19:30    
P10, Hammarö Arena
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärrs IK
2  -  2  
 
03
19:00
sön
19:00    
JAS Herr, Klubbhuset Arena
BK Vålberg U - Skoghalls IBK Utveckling C3  -  10
03
18:30
sön
18:30    
P12, Ramirent Arena
P12 » 
Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
03
17:00
sön
17:00    
F12, Ramirent Arena
F12 » 
Karlstad IBF Bredd 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2
  -      
03
16:00
sön
16:00    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - SK Örnen
2  -  1  
03
15:30
sön
15:30    
P14, Ramirent Arena
P14 » 
Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
03
14:30
sön
14:30    
F06/07, Hammarö Arena
F06/07 » 
KFUM Örebro - Skoghalls IBK Utveckling
1  -  1  
03
14:30
sön
14:30    
P09, Hammarö Arena B
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK
2  -  1  
03
14:00
sön
14:00    
P13, Ilandaskolan
P13 » 
Hertzöga BK Vit - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
03
13:00
sön
13:00    
F11, Hammarö Arena B
F11 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Kristinehamns IBF
5  -  3  
03
10:00
sön
10:00    
F06/07, Hammarö Arena
F06/07 » 
Skoghalls IBK Utveckling - IBF Örebro Ungdom
1  -  1  
03
10:00
sön
10:00    
P09, Hammarö Arena B
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
3  -  2  
03
10:00
sön
10:00    
P10, Hammarö Arena B
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
3  -  2  
03
09:30
sön
09:30    
P08, Colorama Arena
P08 » 
Karlstad IBF Ungdom 1 - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  4  
02
18:00
lör
18:00    
P10, Hammarö Arena
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Villastadens IF
5  -  3  
02
17:30
lör
17:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Hertzöga BK
  -      
02
17:15
lör
17:15    
P11 , Hammarö Arena (Skoghallen)
 
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling P11 - P10
  -      
02
16:00
lör
16:00    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå 3
  -      
02
15:30
lör
15:30    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom4  -  5  
02
14:00
lör
14:00    
Herrar Div 2 , Karlbergshallen A Karlskoga
Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling10  -  3  
02
13:00
lör
13:00    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Nordmarkens IBF
  -      
02
11:30
lör
11:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF
  -      
02
10:00
lör
10:00    
F13, Väse Sporthall
F13 » 
IFK Heden - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
01
18:00
fre
18:00    
P13, Brogårdshallen
P13 » 
Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
NOVEMBER 2023
 
28
20:00
tis
20:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena (Skoghallen)
Skoghalls IBK Utveckling Damer Div.1/JAS - Hagfors IBS  -      
 
26
18:00
sön
18:00    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Dotteviks IF/Arvika IBF
  -      
26
16:30
sön
16:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Filipstad IBK
  -      
26
15:00
sön
15:00    
F13, Billingsfors Bollhall
F13 » 
Billingsfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
26
09:00
sön
09:00    
F13, Brogårdshallen
F13 » 
Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
25
19:00
lör
19:00    
Damer Div 2, Mälarenergi Arena A
Rönnby Västerås IBK Ung D1 - Skoghalls IBK Utveckling9  -  4  
25
13:00
lör
13:00    
P11 , Gärdeshallen
P11 » 
Åmotfors IF - Skoghalls IBK Utveckling Vit
3  -  4  
25
13:00
lör
13:00    
P12, Övrig
P12 » 
Åmotsfors - Skoghalls IBK Utveckling 2011
  -      
25
11:40
lör
11:40    
F14/15, Molkoms sporthall
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - BKI Sunnanå 1
  -      
25
10:30
lör
10:30    
F14/15, Molkoms sporthall
F14/15 » 
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
25
10:00
lör
10:00    
F11, Stora Vallahallen
F11 » 
Degerfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  4  
24
19:30
fre
19:30    
Damer Div 2, Forshaga Sporthall
GS 86 AIF/Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling 6  -  1  
24
19:30
fre
19:30    
P11 , Hammarö Arena B
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Karlstad IBF Bredd
2  -  3  
24
18:00
fre
18:00    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Karlskoga IBF
  -      
22
19:45
ons
19:45    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hultsberg IBF 1
2  -  4  
22
19:30
ons
19:30    
JAS Herr, Karlbergshallen A Karlskoga
Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling4  -  6  
21
20:00
tis
20:00    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling C - SK Örnen U14  -  1  
21
19:45
tis
19:45    
F08, Colorama Arena
F08 » 
Karlstad IBF Ungdom 1 - Skoghalls IBK Utveckling (DM15)
3  -  5  
 
19
19:00
sön
19:00    
P08, Ramirent Arena
P08 » 
Karlstad IBF Ungdom 2 - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  3  
19
17:00
sön
17:00    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hertzöga BK
  -      
19
16:00
sön
16:00    
P11 , Karlbergshallen
P11 » 
Åmåls IBK - Skoghalls IBK Utveckling P11
  -      
19
15:30
sön
15:30    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 2 - Dotteviks IF
  -      
19
12:30
sön
12:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Central 4
  -      
19
11:15
sön
11:15    
F06/07, Colorama Arena
F06/07 » 
Karlstad IBF Ungdom 1 - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  3  
19
11:00
sön
11:00    
P08, Uddeholm Arena
P08 » 
Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling
5  -  3  
19
11:00
sön
11:00    
P12, Grums Sporthall
P12 » 
Grums IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P13, Forshaga Sporthall
P13 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
18
18:30
lör
18:30    
Herrar Div 2 , Grums Sporthall
Grums IBK - Skoghalls IBK Utveckling2  -  4  
18
16:45
lör
16:45    
Damer Div 2, Strandhallen Arvika
Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling3  -  0  
18
16:45
lör
16:45    
P12, Hammarö Arena
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
18
16:45
lör
16:45    
P13, Hammarö Arena
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
18
15:30
lör
15:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Lekvattnets BK
  -      
18
15:00
lör
15:00    
F11, Uddeholm Arena
F11 » 
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  0  
18
14:20
lör
14:20    
P14, Sannerudshallen
P14 » 
Poolspel - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P13, Sporthallen Gjutaren
P13 » 
Herrhagens IF - Skoghalls IBK Utveckling Svart
  -      
18
12:45
lör
12:45    
F11, Uddeholm Arena
F11 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK
3  -  3  
18
10:30
lör
10:30    
F11, Uddeholm Arena
F11 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  1  
18
10:00
lör
10:00    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Fagerås BK
  -      
18
09:30
lör
09:30    
P09, Forshaga Sporthall
P09 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  5  
17
19:30
fre
19:30    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IBS/Edebäck IBF1  -  4  
17
19:30
fre
19:30    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
4  -  5  
 
12
18:00
sön
18:00    
P11 , Hammarö Arena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Sunne IBK
10  -  6  
12
16:30
sön
16:30    
JAS Herr, Stenstalidshallen
Villastadens IF U - Skoghalls IBK Utveckling C5  -  13
12
14:30
sön
14:30    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Eda IF
  -      
12
14:00
sön
14:00    
P08, Hammarö Arena
P08 » 
IBK Lockerud Mariestad - Skoghalls IBK Utveckling
1  -  1  
12
14:00
sön
14:00    
P14, Ilandaskolan
P14 » 
Hertzöga BK Grön - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
12
11:30
sön
11:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Öst 2
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P08, Hammarö Arena
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Örebro SK Ungdomsklubb
2  -  3  
12
09:30
sön
09:30    
P10, Colorama Arena
P10 » 
Karlstad IBF Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling
6  -  5  
11
19:00
lör
19:00    
P09, Colorama Arena
P09 » 
Hultsberg IBF - Skoghalls IBK Utveckling
1  -  3  
11
17:00
lör
17:00    
P08, Hammarö Arena
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärrs IK
6  -  2  
11
16:30
lör
16:30    
P09, Ilandahallen
P09 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling
7  -  5  
11
16:30
lör
16:30    
P10, Ilandahallen
P10 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling
7  -  5  
11
16:00
lör
16:00    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hagfors IF Uddeholm
  -      
11
15:30
lör
15:30    
F11, Hammarö Arena
F11 » 
Skoghalls IBK Utveckling - SK Örnen
18  -  1  
11
15:30
lör
15:30    
P13, Skattkärrsskolan
P13 » 
Skattkärrs IK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
11
14:30
lör
14:30    
P14, Forshaga Sporthall
P14 » 
GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
11
11:30
lör
11:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Svart - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
11
11:30
lör
11:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Svart - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
11
09:30
lör
09:30    
P11 , Colorama Arena
P11 » 
Hultsberg IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå
4  -  6  
11
09:30
lör
09:30    
P12, Övrig
P12 » 
Hultsberg 2011 - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
10
19:30
fre
19:30    
Herrar Div 2 , Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK6  -  4  
10
18:00
fre
18:00    
P12, Molkoms Sporthall
P12 » 
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
 
05
17:00
sön
17:00    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Åmåls IBK
5  -  7  
05
16:00
sön
16:00    
Damer Div 2, Mälarenergi arena
Rönnby Västerås IBK Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling 16  -  0  
05
12:00
sön
12:00    
F12, Hammarö Arena (Tassehallen)
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad
  -      
05
11:30
sön
11:30    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Edebäck IBF
4  -  8  
05
10:00
sön
10:00    
P14, Tegnerhallen
P14 » 
Säffle SK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
04
14:30
lör
14:30    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Munkfors IBK9  -  3  
04
13:30
lör
13:30    
JAS Herr, Tybblelundsskolan
Örebro SK Ungdomsklubb/IBF Örebro - Skoghalls IBK Utveckling8  -  6  
04
13:00
lör
13:00    
P11 , Hammarö Arena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Lekvattnets BK
2  -  1  
04
13:00
lör
13:00    
P12, Hammarö Arena (Skoghallen)
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Lekvattnet
  -      
04
11:30
lör
11:30    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Grums IBK
4  -  5  
04
11:30
lör
11:30    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Degerfors IBK
3  -  3  
04
10:00
lör
10:00    
P11 , Forshaga Sporthall
P11 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
5  -  8  
04
10:00
lör
10:00    
P12, Forshaga
P12 » 
GS86 - Skoghalls IBK Utveckling 2011
  -      
03
19:45
fre
19:45    
Herrar Div 2 , Colorama Arena
Karlstad IBF Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling9  -  5  
OKTOBER 2023
 
29
18:30
sön
18:30    
P12, Hammarö Arena
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Öst 1
  -      
29
17:30
sön
17:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Filipstad IBK
  -      
29
17:00
sön
17:00    
P13, Hammarö Arena
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skattkärrs IK 2
  -      
29
16:00
sön
16:00    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 2 - Edebäck IBF
  -      
29
15:30
sön
15:30    
P12, Hammarö Arena
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Sunne IBK
  -      
29
14:10
sön
14:10    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
F14/15 » 
IFK Heden 2 - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
29
14:00
sön
14:00    
P09, Årjängs Sporthall A
P09 » 
Nordmarkens IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  6  
29
14:00
sön
14:00    
P10, Årjängs Sporthall A
P10 » 
Nordmarkens IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2  -  6  
29
11:50
sön
11:50    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Billingsfors IBK
  -      
29
11:30
sön
11:30    
Herrar Div 2 , Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Billingsfors IBK12  -  4  
29
11:00
sön
11:00    
P08, Colorama Arena
P08 » 
Hultsberg IBF - Skoghalls IBK Utveckling
5  -  5  
29
10:00
sön
10:00    
F11, Väse Sporthall
F11 » 
Skattkärrs IK - Skoghalls IBK Utveckling
3  -  5  
28
16:30
lör
16:30    
P10, Ilandahallen
P10 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling
3  -  5  
28
16:00
lör
16:00    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Villastadens IF
  -      
28
15:00
lör
15:00    
P13, Skattkärrsskolan
P13 » 
Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Svart
  -      
28
14:10
lör
14:10    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
F14/15 » 
Dotteviks IF F14 Blå - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
28
14:10
lör
14:10    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
F14/15 » 
Dotteviks IF F14 Röd - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
28
14:00
lör
14:00    
F12, Sannerudshallen
F12 » 
BKI Sunnanå 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2
  -      
28
13:30
lör
13:30    
Damer Div 2, Mälarenergi Arena Surahammar
Surahammars IBF D1 - Skoghalls IBK Utveckling7  -  3  
28
13:30
lör
13:30    
F13, Grums Sporthall
F13 » 
Grums IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
28
12:30
lör
12:30    
P11 , ECG Arena
P11 » 
BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling Vit
5  -  5  
28
11:50
lör
11:50    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 3
  -      
28
11:50
lör
11:50    
F14/15, Hammarö Arena (Tassehallen)
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - SK Örnen
  -      
28
11:15
lör
11:15    
P09, Karlbergshallen Åmål
P09 » 
Åmåls IBK - Skoghalls IBK Utveckling
5  -  2  
28
11:00
lör
11:00    
P14, Billingsfors Bollhall
P14 » 
Billingsfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P14, Sporthallen Gjutaren
P14 » 
Herrhagens IF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
27
19:30
fre
19:30    
F06/07, Forshaga Sporthall
F06/07 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
5  -  2  
27
19:30
fre
19:30    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling C - IBK Björkås7  -  6  
27
19:30
fre
19:30    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hultsberg IBF 2
4  -  4  
 
22
17:30
sön
17:30    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Säffle SK
7  -  1  
22
17:30
sön
17:30    
P10, Hammarö Arena
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Säffle SK
7  -  1  
22
16:00
sön
16:00    
P11 , Hammarö Arena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Degerfors IBK/Villastadens IF
3  -  8  
22
16:00
sön
16:00    
P12, Hammarö Arena (Skoghallen)
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Degerfors
  -      
22
15:00
sön
15:00    
P08, Strandhallen Arvika
P08 » 
Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  5  
22
14:30
sön
14:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Dotteviks IF/Arvika IBF
  -      
22
13:30
sön
13:30    
F12, Brogårdshallen
F12 » 
Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling 1
  -      
22
11:30
sön
11:30    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärrs IK
3  -  0  
22
11:30
sön
11:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Villastadens IF
  -      
21
16:00
lör
16:00    
P12, Hammarö Arena
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Deje IBF
  -      
21
15:30
lör
15:30    
JAS Herr, Brogårdshallen
Kristinehamns IBF U - Skoghalls IBK Utveckling C6  -  5  
21
14:30
lör
14:30    
P13, Ilandaskolan
P13 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling Svart
  -      
21
14:30
lör
14:30    
P14, Hammarö Arena
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Villastadens IF
  -      
21
13:00
lör
13:00    
F12, Hammarö Arena
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlskoga IBF
  -      
21
13:00
lör
13:00    
P10, Hammarö Arena B
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK
6  -  3  
21
12:30
lör
12:30    
F13, Tegnérhallen
F13 » 
Säffle SK - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
21
12:15
lör
12:15    
F11, Forshaga Sporthall
F11 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
1  -  4  
21
11:30
lör
11:30    
P11 , Hammarö Arena B
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Hultsberg IBF 1
6  -  3  
21
11:30
lör
11:30    
P12, Filipstads Sporthall
P12 » 
Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
21
10:00
lör
10:00    
F13, Filipstads Sporthall
F13 » 
Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
20
20:00
fre
20:00    
Herrar Div 2 , Arvika Sporthall
Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling11  -  5  
20
19:30
fre
19:30    
P13, Klubbhuset Arena
P13 » 
Karlstad IBF Bredd Syd - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
20
16:45
fre
16:45    
F06/07, Uddeholm Arena
F06/07 » 
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling
3  -  1  
18
19:30
ons
19:30    
Damer Div 2, Kumlahallen Viahallen (Stora)
Kumla IBK - Skoghalls IBK Utveckling6  -  2  
 
15
16:00
sön
16:00    
P11 , Hammarö Arena B
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Kristinehamns IBF
  -      
15
15:30
sön
15:30    
F12, Ramirent Arena
F12 » 
Karlstad IBF Bredd 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2
  -      
15
15:30
sön
15:30    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling C - BK Vålberg U10  -  0  
15
15:00
sön
15:00    
P09, Strandhallen Arvika
P09 » 
Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
15
14:30
sön
14:30    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Dotteviks IF
  -      
15
13:40
sön
13:40    
P12, Uddeholm Arena
P12 » 
Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
15
13:00
sön
13:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Skälby IBK D12  -  5  
15
13:00
sön
13:00    
P08, Billingsfors Bollhall
P08 » 
Billingsfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  4  
15
13:00
sön
13:00    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Lekvattnets BK
  -      
15
12:00
sön
12:00    
P09, Väse Sporthall
P09 » 
Skattkärrs IK - Skoghalls IBK Utveckling
3  -  1  
15
12:00
sön
12:00    
P10, Väse Sporthall
P10 » 
Skattkärrs IK - Skoghalls IBK Utveckling
3  -  1  
15
11:30
sön
11:30    
F11, Hammarö Arena
F11 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Bredd 1
4  -  1  
15
11:00
sön
11:00    
P11 , Strandhallen Arvika
P11 » 
Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling Vit
8  -  8  
15
11:00
sön
11:00    
P12, Arvika
P12 » 
Dottevik 2011 - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P12, Skattkärrsskolan
P12 » 
Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
14
16:00
lör
16:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom/Bredd0  -  13
14
16:00
lör
16:00    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Svart - Karlstad IBF Bredd Öst 1
  -      
14
16:00
lör
16:00    
P14, Skattkärrsskolan
P14 » 
Skattkärrs IK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
14
14:30
lör
14:30    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå 2
  -      
14
13:00
lör
13:00    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Sunne IBK
  -      
14
13:00
lör
13:00    
P10, Forshaga Sporthall
P10 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
4  -  5  
14
09:30
lör
09:30    
P14, Forshaga Sporthall
P14 » 
GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
13
19:30
fre
19:30    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom3  -  7  
13
19:30
fre
19:30    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
2  -  2  
12
19:00
tor
19:00    
Herrar Div 2 , Ilandahallen
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling5  -  6  
 
08
13:30
sön
13:30    
JAS Herr, Idrottens hus T2, Lidköping
IBK Lidköping - Skoghalls IBK Utveckling3  -  5  
07
13:00
lör
13:00    
Damer Div 2, ECG Arena
BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling6  -  4  
06
19:30
fre
19:30    
Herrar Div 2 , Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärrs IK7  -  6  
06
19:30
fre
19:30    
JAS Herr, Molkoms Sporthall
SK Örnen U - Skoghalls IBK Utveckling C3  -  8  
06
19:00
fre
19:00    
Damer Div 2, Ilandahallen
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling 3  -  2  
 
01
16:15
sön
16:15    
F08, Grums bad- och sporthall
F08 » 
Grums - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
01
13:00
sön
13:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - IBK Lockerud Mariestad 4  -  11
01
10:30
sön
10:30    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - IBK Lockerud Mariestad/Ungdom8  -  3  
SEPTEMBER 2023
 
30
08:30
lör
08:30    
F11, Mariestad
 
F11 » 
- Skoghalls IBK Utveckling
  -      
29
20:00
fre
20:00    
Herrar Div 2 , Ekshärads Sporthall
Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling7  -  10
29
19:30
fre
19:30    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Lillån IBK Ung 8  -  6  
 
24
14:00
sön
14:00    
Herrar Div 2 , Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Hultsberg IBF4  -  5  
23
13:30
lör
13:30    
Damer Div 2, Grums Sporthall
Grums IBK - Skoghalls IBK Utveckling3  -  3  
23
11:00
lör
11:00    
P09, Hammarö Arena (Tassehallen)
 
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - GS86
  -      
22
19:30
fre
19:30    
JAS Herr, Tingvallahallarna
Karlstad IBF JAS - Skoghalls IBK Utveckling  -      
22
17:00
fre
17:00    
P09, Hammarö Arena (Skoghallen)
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärr
  -      
22
16:45
fre
16:45    
P10, Hammarö Arena (Skoghallen)
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärr
  -      
 
17
17:00
sön
17:00    
Herrar Div 2 , Klubbhuset Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Hertzöga BK3  -  3  
17
13:30
sön
13:30    
Herrar Div 2 , Klubbhuset Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Hultsberg IBF3  -  2  
17
12:00
sön
12:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena (Skoghallen)
 
Skoghalls IBK Utveckling - GS86  -      
17
11:30
sön
11:30    
Herrar Div 2 , Klubbhuset Arena
Skattkärrs IK - Skoghalls IBK Utveckling3  -  3  
16
18:00
lör
18:00    
JAS Herr, Derbydagen
Karlstad IBF - Skoghalls IBK Utveckling  -      
16
17:00
lör
17:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Kristinehamns IBF2  -  0  
16
16:00
lör
16:00    
P09, Karlstad innebandy arena
P09 » 
Karlstad - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
16
15:00
lör
15:00    
P11 , Karlstad innebandyarena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling P2011 - Karlstad Innebandy
  -      
16
14:00
lör
14:00    
F11, Colorama Arena
F11 » 
Karlstad - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
16
14:00
lör
14:00    
P12, Tingvallahallen
P12 » 
Karlstad IBF - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
16
13:45
lör
13:45    
P10, Karlstad Innebandy Arena
P10 » 
Karlstad - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
16
13:30
lör
13:30    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling3  -  1  
16
12:30
lör
12:30    
F12, Tingvallahallarna, Karlstad innebandyarena
F12 » 
Karlstad - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
16
12:30
lör
12:30    
F13, Karlstad Innebandyarena
F13 » 
Karlstad - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
16
12:30
lör
12:30    
P13, Tingvallahallarna
P13 » 
Karlstad - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P14, Karlstad Innebandyarena
P14 » 
Karlstad IBF - Skoghalls IBK P14
  -      
16
10:00
lör
10:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Grums IBK2  -  2  
16
09:30
lör
09:30    
F14/15, Ramirent Arena - Tingvallahallarna
F14/15 » 
Karlstad - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
 
10
16:15
sön
16:15    
JAS Herr, Uddeholm Arena
Hagfors IBS 1 - Skoghalls IBK Utveckling3  -  2  
10
11:30
sön
11:30    
JAS Herr, Älvstrandshallen
Karlstad IBF Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling2  -  3  
09
16:00
lör
16:00    
JAS Herr, Uddeholm Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IBS 13  -  4  
09
13:00
lör
13:00    
JAS Herr, Uddeholm Arena
Hultsberg IBF - Skoghalls IBK Utveckling0  -  3  
09
09:00
lör
09:00    
Damer Div 2, Tingvallahallen
Skoghalls IBK Utveckling - Grums IBK  -      
08
21:30
fre
21:30    
Damer Div 2, Tingvallahallen
Skoghalls IBK Utveckling - Landvetter IBK  -      
08
18:50
fre
18:50    
Damer Div 2, Tingvallahallen
Skoghalls IBK Utveckling - BKI Sunnanå  -      
 
03
10:00
sön
10:00    
Herrar Div 2 , Tingvallahallarna
Falköping - Skoghalls IBK Utveckling  -      
02
17:45
lör
17:45    
Herrar Div 2 , Colorama
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF  -      
02
12:45
lör
12:45    
Herrar Div 2 , Colorama
Nor 92 - Skoghalls IBK Utveckling  -      
01
19:45
fre
19:45    
Herrar Div 2 , Colorama
Skoghalls IBK Utveckling - IBK Runsten  -      
AUGUSTI 2023
 
31
19:00
tor
19:00    
Grums - Skoghalls IBK Utveckling  -      
 
13
17:00
sön
17:00    
Herrar Div 2 , Strandhallen
Arvika - Skoghalls IBK Utveckling  -