SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoghalls Innebandy Utveckling
Våra lag/tränare
Damer Div. 1
Emma Skovlund, Lagledare
Isac Juelsen, Ass Tränare
Linus Karlsson, Tränare
Madelene Engström, Lagledare
Mathias Swartz, Ass Tränare
Sofia Carlsson, Tränare
Herrar Div 2
Anders Broström, Materialare
Johan Adolfsson, Tränare
Magnus Gruvholm, Ass Tränare
Martin Olander, Ass Tränare
Peter Söderlind, Ass Tränare
HJ17
David Ljung, Kassör
Fredrik Fällgren, Ass Tränare
Magnus Gruvholm, Tränare
Mikael Björklund, Tränare
Patrik Stålhandske, Ass Tränare
Per Lundström, Ass Tränare
Peter Forsman, Tränare
HJ18 JAS
Johan Adolfsson, Tränare
Magnus Gruvholm, Tränare
Martin Olander, Ass Tränare
F06
Camilla Ekström, Lagledare
Daniel Brandt, Tränare
Fredrik Nyman, Tränare
Jonas Lernebrant, Ass Tränare
Niklas Karlsson, Tränare
Åsa Frölander, Kassör
F07
Anders Karlsson, Tränare
Josefin Wedin, Lagledare
Maria Susanj, Tränare
Oscar Bondfeldt, Tränare
Patrick Essegren, Tränare
F08
Anneli Hult, Tränare
Daniel Brandt, Tränare
Margareta Nilsson, Lagledare
Martin Lundqvist, Tränare
F11
Christian Jarung, Tränare
Emil Wihlèn, Tränare
Johan Falkenström, Tränare
Mikael Vadelius, Tränare
F12
David Snider, Tränare
 
0700-01 06 07
Lena Lundström, Lagledare
Niclas Karlstad, Tränare
Sara Engström, Kassör
F13
Dan Guttke, Tränare
Henrik Berglind, Tränare
Johan Bjureld, Tränare
Innebandyskolan F14
Andreas Lundgren, Tränare
Henrik Hjalmarsson, Tränare
Niclas Wikman, Tränare
P08
Andreas Ekbåge, Kassör
Daniel Larsson, Tränare
David Widlund, Tränare
Espen Tandberg, Tränare
Jonas Sporrong, Tränare
Mathias Ingvarsson, Tränare
Mattias Ronnergård, Lagledare
Michael Walkert, Tränare
P09
Anders Magnusson, Tränare
Andreas Häggeborn, Tränare
Daniel Eriksson, Tränare
David Ljung, Kassör
Kristoffer Kullberg, Tränare
Lina Kjellberg, Ass Tränare
Maria Adolfsson, Tränare
Peter Edberg, Tränare
Therese Malgerud, Domarvärd
Therese Zetterström, Kassör
Tobias Åsman, Domarvärd
P10
Andreas Kihlman, Tränare
Elin Adamsson, Tränare
Krister Gustafsson, Tränare
Per Kilander, Tränare
Rolf Svensson, Tränare
Thomas Oscarsson, Tränare
P11
Henrik Johnsson, Tränare
Jonas Ingvall, Tränare
Linus Karlsson, Tränare
Madelene Engström, Tränare
Malin Thorstensson, Tränare
Mathias Lindgren, Tränare
Peter Gustafsson, Tränare
P12
Charlotta Bergström, Fystränare
Jenny Lindevall, Kassör
Klas Fougelberg, Fystränare
Kristoffer Arvidsson, Fystränare
Maria Funke, Lagledare
Martin Myhr, Fystränare
Mats Lundstedt, Tränare
Robin Toll, Materialare
P13
Andreas Janliden, Tränare
Fredrik Arvidsson, Tränare
Fredrik Gustafsson, Tränare
Mikael Lind, Tränare
Rickard Högström, Fystränare
Stefan Andersson Asker, Tränare
Innebandyskolan P14
Anders Persson, Tränare
Elina Svensson Arvidsson, Tränare
Fredrik Hedin, Tränare
Fredrik Sandlund, Tränare
Göran Karlsson, Tränare
Jesper Carlaby, Tränare
Malin Thorstensson, Tränare
Martin Isacson, Tränare
Michael Axelsson, Tränare
Peter Gustafsson, Tränare