SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Skoghalls Innebandy Utveckling
Kommande matcher
FEBRUARI 2024
 
23
19:30
fre
19:30    
F08, Forshaga Sporthall
F08 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
23
19:30
fre
19:30    
Flickor Röd, Forshaga Sporthall
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling (Röd2)  -      
23
19:30
fre
19:30    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling C - IBK Björkås  -      
23
19:30
fre
19:30    
P10, Hammarö Arena (Tassehallen)
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Villastaden
  -      
23
20:00
fre
20:00    
Damer Div 2, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling   -      
24
11:00
lör
11:00    
F12, Ekshärads Sporthall
F12 » 
Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2
  -      
24
11:30
lör
11:30    
F06/07, Hammarö Arena
F06/07 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom 2
  -      
24
11:30
lör
11:30    
Flickor Röd, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling (Röd1) - Karlstad IBF Ungdom 2  -      
24
12:30
lör
12:30    
P11 , ECG Arena
P11 » 
BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
24
15:00
lör
15:00    
P13, Hammarö Arena
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Säffle SK 1
  -      
24
16:00
lör
16:00    
Herrar Div 2 , Billingsfors Bollhall
Billingsfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling  -      
25
09:30
sön
09:30    
P08, Ramirent Arena
P08 » 
Hultsberg IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
25
13:00
sön
13:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Dotteviks IF  -      
25
15:30
sön
15:30    
P11 , Hammarö Arena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Dotteviks IF
  -      
25
16:00
sön
16:00    
P13, Stjernehallen
P13 » 
Lekvattnet - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
25
16:00
sön
16:00    
P14, Fageråshallen
P14 » 
Fagerås BK - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
25
17:00
sön
17:00    
F12, Hammarö Arena (Skoghallen)
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling F12 - Karlstad IBF
  -      
25
17:00
sön
17:00    
P13, Hammarö Arena (Skoghallen)
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hertzöga
  -      
 
28
19:30
ons
19:30    
P08, Hammarö Arena
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Säffle SK
  -      
MARS 2024
 
02
10:00
lör
10:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF/Munkfors IBK  -      
02
10:00
lör
10:00    
P13, Forshaga Sporthall
 
P13 » 
GS86 P2013 - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
02
11:30
lör
11:30    
P11 , Hammarö Arena B
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Lekvattnets BK
  -      
02
16:00
lör
16:00    
Herrar Div 2 , Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Karlskoga IBF  -      
02
16:30
lör
16:30    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Åmåls IBK
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P11 , Forshaga Sporthall
P11 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
03
11:00
sön
11:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Rönnby Västerås IBK Ung D1  -      
03
11:30
sön
11:30    
P13, Hammarö Arena (Tassehallen)
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Skoghall Utveckling P14 Grön
  -      
03
11:30
sön
11:30    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P09, Filipstads Sporthall
P09 » 
Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P13, Hammarö Arena (Tassehallen)
P13 » 
Skoghall P14 (Blå) - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
03
13:00
sön
13:00    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
03
17:00
sön
17:00    
JAS Herr, Hammarö Arena B
Skoghalls IBK Utveckling C - Degerfors IBK U  -      
 
08
19:30
fre
19:30    
F06/07, Hammarö Arena
F06/07 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Hertzöga BK
  -      
08
19:30
fre
19:30    
Flickor Röd, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling (Röd1) - Hertzöga BK  -      
08
19:30
fre
19:30    
P08, Hammarö Arena B
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom 2
  -      
09
11:30
lör
11:30    
P09, Ilandahallen
P09 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
09
11:30
lör
11:30    
P10, Ilandahallen
P10 » 
Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
09
11:30
lör
11:30    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Herrhagens IF
  -      
09
11:30
lör
11:30    
P13, Strandhallen Arvika
P13 » 
Dotteviks IF/Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
09
12:00
lör
12:00    
P11 , Klubbhuset Arena
P11 » 
Hultsberg IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
09
13:00
lör
13:00    
F13, Hammarö Arena B
F13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - BKI Sunnanå
  -      
09
13:00
lör
13:00    
JAS Herr, Brogårdshallen
Villastadens IF U - Skoghalls IBK Utveckling C  -      
09
14:30
lör
14:30    
F12, Hammarö Arena B
F12 » 
Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå 1
  -      
09
15:00
lör
15:00    
P14, Karlbergshallen A Karlskoga
P14 » 
Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
09
15:30
lör
15:30    
P11 , Hammarö Arena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Sunne IBK
  -      
09
16:00
lör
16:00    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - Karlstad IBF Bredd Öst 2
  -      
09
17:00
lör
17:00    
F11, Hammarö Arena
F11 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Bredd 1
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P13, Ramirent Arena (Karlstad Innebandy Arena)
P13 » 
Karlstad IBF - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
10
11:30
sön
11:30    
Damer Div 2, Idrottshuset, Örebro Plan 2
Lillån IBK/Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling   -      
10
11:30
sön
11:30    
F08, Hammarö Arena
F08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Grums IBK
  -      
10
11:30
sön
11:30    
Flickor Röd, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling (Röd2) - Grums IBK  -      
10
11:30
sön
11:30    
P13, Hammarö Arena B
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Svart - Karlstad IBF Bredd Central 4
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P14, Ilandaskolan
P14 » 
Hertzöga BK Röd - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
10
13:00
sön
13:00    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - BKI Sunnanå
  -      
10
13:00
sön
13:00    
P12, Hammarö Arena B
P12 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skattkärrs IK 1
  -      
10
14:00
sön
14:00    
JAS Herr, Idrottshuset, Örebro Plan 2
Lillån IBK - Skoghalls IBK Utveckling  -      
10
14:30
sön
14:30    
P08, Hammarö Arena
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
  -      
10
14:45
sön
14:45    
P10, Klubbhuset Arena
P10 » 
Karlstad IBF Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
10
15:30
sön
15:30    
F13, Ramirent Arena
F13 » 
Karlstad IBF Bredd - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
10
16:00
sön
16:00    
Damer Div 2, Colorama Arena
Karlstad IBF Ungdom - Skoghalls IBK Utveckling  -      
10
17:00
sön
17:00    
P13, Ramirent Arena
P13 » 
Karlstad IBF Bredd Öst 3 - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
 
11
18:30
mån
18:30    
F08, Brogårdshallen
F08 » 
Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
11
18:30
mån
18:30    
Flickor Röd, Brogårdshallen
Kristinehamns IBF - Skoghalls IBK Utveckling (Röd2)  -      
13
20:00
ons
20:00    
JAS Herr, Hammarö Arena B
Skoghalls IBK Utveckling - Karlskoga IBF  -      
15
19:30
fre
19:30    
F06/07, Uddeholm Arena
F06/07 » 
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
15
19:30
fre
19:30    
Flickor Röd, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling (Röd1)  -      
15
19:30
fre
19:30    
P08, Hammarö Arena
P08 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Billingsfors IBK
  -      
15
19:30
fre
19:30    
P09, Hammarö Arena B
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Säffle SK
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P11 , Molkoms Sporthall
P11 » 
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
16
11:30
lör
11:30    
JAS Herr, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Skälby IBK  -      
16
12:10
lör
12:10    
F11, Forshaga Sporthall
F11 » 
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
16
13:30
lör
13:30    
P11 , Uddeholm Arena
P11 » 
Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
16
14:00
lör
14:00    
Damer Div 2, Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling - Västerås IBS Ungdom/Västerås IBS  -      
16
14:45
lör
14:45    
P09, Sparbankshallen
P09 » 
Sunne IBK/Lysvik IBF - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
16
16:30
lör
16:30    
P10, Hammarö Arena
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Villastadens IF/Degerfors IBK
  -      
17
10:20
sön
10:20    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
17
10:20
sön
10:20    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd
  -      
17
10:45
sön
10:45    
P14, Filipstads Sporthall
 
P14 » 
Poolspel - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
17
11:00
sön
11:00    
P08, Strandhallen Arvika
P08 » 
Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
17
11:30
sön
11:30    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
GS 86 AIF 3 - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -      
17
11:30
sön
11:30    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Vit - GS 86 AIF 2
  -      
17
11:30
sön
11:30    
P09, Hammarö Arena
P09 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
  -      
17
11:30
sön
11:30    
P10, Hammarö Arena
P10 » 
Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
  -      
17
12:40
sön
12:40    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - GS 86 AIF 3
  -      
17
12:40
sön
12:40    
F14/15, Forshaga Sporthall
F14/15 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 1
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P14, Hammarö Arena
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Säffle SK 2
  -      
17
14:30
sön
14:30    
P13, Hammarö Arena
P13 » 
Skoghalls IBK Utveckling Röd - Hertzöga BK Vit
  -      
17
14:30
sön
14:30    
P13, Stenstalidshallen
P13 » 
Villastadens IF - Skoghalls IBK Utveckling Grön
  -      
17
15:30
sön
15:30    
P14, Hammarö Arena B
P14 » 
Skoghalls IBK Utveckling Grön - Karlstad IBF Bredd Öst 1
  -      
 
20
18:30
ons
18:30    
P11 , Hammarö Arena
P11 » 
Skoghalls IBK Utveckling Blå - Karlstad IBF Bredd
  -      
20
19:30
ons
19:30    
F08, Uddeholm Arena
F08 » 
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling
  -      
20
19:30
ons
19:30    
Flickor Röd, Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling (Röd2)  -      
23
13:00
lör
13:00    
P11 , Gärdeshallen
P11 » 
Åmotfors IF - Skoghalls IBK Utveckling Vit
  -      
24
11:00
sön
11:00    
P11 , Molkoms Sporthall
P11 » 
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Blå
  -